­

Totem Tabela Antalya

 

TOTEM TABELA ANTALYA, TOTEM TABELA FİYATLARI

IŞIKLI TOTEM TABELA | IŞIKSIZ TOTEM TABELA

Totem tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve outlet center’de kullanılmaktadır.

Totemler, yine kendi içinde, ışıksız totem ve ışıklı totem olarak iki kısma ayrılmaktadır.

Işıklı totem tabelalarda kullanılan boruların içinde, bir insanın rahatlıkla hareket edebileceğini düşünürseniz, bir totem tabelanın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz. Günümüzde tabelacılar ve müşterileri arasında çok küçük ebatlarda yapılan yol ve kaldırım kenarı tabela çalışmalarına totem densede, bu çok doğru bir isimlendirme değildir.
Totemleri kendi içerisinde birkaç isimle isimlendirmek gerekirse;

Tek bacaklı totem tabelalar, Çift bacaklı totem tabelalar, Likit totem tabelalar gibi bazı isimler verebiliriz. Bunlardan likit totem ismini verdiğimiz tabela çalışmaları, genel olarak, yerden yukarıya tek gövde üzerinde yükselen, hepsi olmasa da  bir kısmı ışıklandırılan tabelalardır.

Totem tabelalarda germe vinil sıklıkla rastlanmaktadır ve ömrünü tamamlayan vinil germeler değişim yapılarak yenilenmektedir.
Şirketimizde totem tabela vinil germe değişimi de yapılmaktadır.

İstediğiniz tasarımda veya şirketimiz tarafından sunulan tasarımlarda totem tabela imalatı atölyemizde yapılmaktadır.

Reklam tabela fiyatları antalya, reklam tabela antalya, antalya tabela imalatı, antalya totem tabela, totem tabela fiyatlarıDaha fazla bilgi için bizi arayın! 0.242.338 03 06

Picked Color Schemes
Main Color 1
Main Color 2
Main Background
Fixed (sticky) menu:
Reset styles