Pilon (Pylon) Tabela Antalya


PİLON TOTEM • PYLON TOTEM ANTALYA

Işıklı Pilon, Işıklısz Pilon | Pylon Tabela Antalya

Yol kenarlarında kurumsal firma önlerinde benzinliklerde sıkca rastladığınız mobilyalı reklam tabelası özelliği istenildiğinde yazıların değişebilir olması ve görüntü zenginliğine bakılarak tercih sebebi olarak değerlendirilir. Pilon (Pylon) üzerinde şirket amblemi, şirket adı veya ürün resimleri sergilenen ışıklı pilon tabela ve ışıksız pilon tabela şeklinde üretilebilen çalışmalardır.

Pilon Tabelalar genellikle işyerleri önüne yapılan firmayı tanıtıcı bir şekilde tasarlanan ve zeminle bütünleşen bir tabela sistemidir. Firma önlerinde dikilen totem tabelalar kadar Pilon tabelalar da dikkat çekicidir. Özellikle tasarım ve kullanılan malzemeler yönünden yeni nesil bir tabela sistemi diyebiliriz. Günümüzde artık devasa totemler yerine sektörde yerini belirleyen firmalar bu tarz tabela sistemleri ile firmalarını en güzel şekilde yansıtmaktadır. Firmanın eğer totem tabela dikilecek kadar geniş bir alanı yoksa Pilon Tabelaları tercih etmektedir.

Reklamcılık sektöründe artık bilinen klasik totemler yerine pilon tabelalar yer almaya başlıyor. Büyük totemlerin çevrede gittikçe artması sonucu görüntü klasikleşmesine bağlı olarak artık Pilon tabelalar tercih edilmeye başlanıyor.


Antalya'da Pilon Tabelaların tercih edilme nedenleri;

Pilon tabela tasarımı ve aşırı olmayan ölçüleri ile çevrede şık bir şekilde durması.
Pilon tabelanın kurulumunun kolay olması.
Pilon tabelanın montajının kolay olması.
Pilon tabelaların fazla yer kaplamaması.
Pilon tabelalar firmanın imajını rahatça yansıtması.
Pilon tabelaların taşınabilirliğinin kolay olması

Pilon tabela örnekleri için görsellerimizi inceleyebilir, aklınıza takılan konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal Pilon | Pylon Tabela tasarımı ve totem tabela üretimi Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!