Catı Tabelası


ÇATI TABELASI

Çatı Tabelası

Cephe Tabeları daha fazla alana ve kişiye hitap edebilmek için genellikle yüksek binaların üzerine monte edilir, yüksek binalar arasında kaybolmuş işletmeler için akıllı bir seçimdir. Görkemli yapısı ve yüksekte olması sebebiyle karmaşık yapılaşma içerisinde anında fark edilmenizi sağlar.

 

Çatı tabelası genel olarak diğer tabela ölçülerine göre daha farklı tasarlanıp ölçüleri genel olarak çok ileriden fark edileceği ve yüksek yerde olduğu için büyük ölçülerde yaptırılması ön görülmektedir. Çatı tabelaları genellikle yüksek binaların çatılarına kurulan en etkili reklam mecralarından biridir. Konut projelerinin çatılarında, kurumsal firmaların bulunduğu binaların çatılarında uzak mesafelerden fark edilebilmek için kullanılmaktadır. Çatı tabelaları imalat ve montajı işinin ehli nareks tabelanın uzman personelleri tarafından yapılmaktadır.


Çatı tabelası yaptıracak firma veya kurumun ilk önce tabelanın konulması gereken yer hakkında fizibilite çalışması yaptırması gerekmektedir.
Diğer tabelalara göre daha fazla rüzgar alması çatı tabelalarının montajının çok dikkatli yapılması gerektiği başlıca kurallarından biridir. Çatı tabelasında kullanılacak harflerin yüksekliği bina kat sayısı tabelanın okunması gereken mesafe tabela zemin ölçüleri vb unsurlar göz önünde bulundurularak hesaplanıp fotoğraflarının okunması gereken yerden çekilip görsel tasarımının buna göre yapılması gerekmektedir.


Genellikle işlek otoyollarda, yüksek kesimlerde bulunan şirketlerin kullandığı Çatı Tabelaları büyük titizlik ile tasarlanıp monte edilmesi gerekir. Fark edilmesi için genellikle büyük boyutlarda imalatı yapılan Çatı Tabelalarının, rüzgara ve diğer zarar verici harici etmenlere karşı dayanıklı olması gerekir.


Çatı Tabelaları hem ışıklı hem ışıksız yapılabilir.

Antalya'da çatı tabelası yaptırmak isteyen müşterilerimizin ihtiyacına cevap verebilecek en uygun malzeme ve tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Çatı Tabela Reklam için en sık kullanılan tabelalar; Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela, Krom Fileli Kutu Harf gibi örnekler verebiliriz. Daha fazlası için yapmış olduğumuz Cephe Reklam Tabela örnekleri görsellerimizi inceleyebilir, aklınıza takılan konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Çatı Tabela tasarımı ve Çatı Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!