Site | Bina | Kapı Tabelası


SİTE | BİNA | KAPI TABELALARI ANTALYA

Antalya Apartman GirişTabelası

Apartman Tabelası genellikle Apartman Giriş Tabelası olarak Kullanılır. Apartman Tabela Örnekleri için bir çok alternatif bulunduğu gibi Apartman İsim Yazdırmalar genellikle Harflerden tercih edilmektedir. Işıklı Apartman İsmi yapıldığı gibi ve ışıksız apartman isimlerinden tercih edilmektedir.

Bina Tabelası adres bulmaları kolaylaştırdığı için bina isimliğini binanın dış cephesinde görünür bir noktaya montajlamak gerekmektedir. Giriş tabelaları ise apartmanın bina numarası tabelası gibi düşünülerek kapı üstü tabela olarak değerlendirilir ve kapı üstüne apartman levhası montajlanır.

 


Bina adınında yer aldığı Bina Numarası genelde kapı üzerilerine 50-60 cm genişliğinde tasarlanır. Müşteri talebine göre Bina Numaraları daha büyük yada daha küçük de yapılabilir.

Antalya'da Bina isimliği yapan Reklam firmamızda; Sitelerin Giriş Tabelası, Villaların İsim Tabelası, Bina numarası tabelası, Bina İsimliği, Apartman Duvar Tabelası, Apartman İsim Harfleri, Apartman İsim Levhası için de ihtiyaçlarınıza özel çözümler için bizimle iletişime geçin lütfen.Bina Tabelaları hem ışıklı hem ışıksız yapılabilir.

İstenilen ebat ve teknik özelliklerde site tabelası, bina tabelası ve kapı tabela üretimi yapılmaktadır.
Işıklı Apartman Tabelası, Işıksız Apartman Tabelası, Kutu Harfli Bina tabelası, Alüminyum Kompozit Oyma Tabela, Krom Villa Tabelası, Pleksi Üzeri Folyo Kesim Tabela gibi bir çok alternatifi vardır. İsteğiniz doğrultusunda üretim yapılabilir. Apartman ismi yazdırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Bizi arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!