Avukat Tabelası Antalya


AVUKAT TABELASI

Antalya Avukat Tabelası

Antalya Avukat Tabelası hizmetlerimizin arasında sıklıkla talep gören avukat tabelası "avukat kapı tabelası"dır.
Avukatlık bürolarında tabela yönetmeliği söz konusu olduğu için "avukat tabela tasarımları" ve "avukat tabela örnekleri" diğer sektör tabelaları gibi çok çeşitli değildir.

 

Işıklı Avukat Tabelası yaptırmak isteyenler için yönetmelik şu şekilde özetlenebilir;
Bina cephelerine, büro balkon ve pencerelerine birden fazla tabela asılamaz, benzeri yazılar yazılamaz. Tabela yerine ışıklı pano kullanılamaz, tabela ışık verici donanımla süslenemez. Avukat Tabelaların da en çok iki renk kullanılabilir.

Avukatlarda diğer sektörler gibi "Avukat Logo tasarımı" yaptırarak tabelalarında kullanabilirler.
Aynı zamanda iç mekanda şık iç mekan logoları yaptırabilirler.

Avukat Cephe Tabela Reklam için en sık kullanılan tabelalar; Avukat Işıksız Vinil Germe Tabela, Avukat Işıksız Alüminyum Tabela, Avukat Alükor Harf Tabela, Avukat Kompozit Tabela gibi örnekler verebiliriz.

Daha fazlası için yukarıda yer alan Avukat Tabela örnekleri görsellerimizi inceleyebilir, aklınıza takılan konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Avukat Cephe Tabelaları Işıksız

Madde 5 — Bu Yönetmelik kapsamında olanlar kullanacakları tabelada; avukatlık unvanı ile ad ve soyadı, varsa akademik unvanı, büronun bulunduğu kat ve büro/daire numarası telefon numarası, internet adresi ile e-posta adresi yer alabilir. Tabelada bu Yönetmelikte belirlenenlerin dışında unvan, deyim, şekil, amblem ile Türkçe dışında yabancı dillerde ifade ve sair şekiller, işaret, resim, fotoğraf ve benzerlerine yer verilemez.

Aynı büroda birlikte çalışma halinde, avukatlardan birinin veya bir kaçının adı ve soyadı veya sadece soyadı yanında "avukatlık bürosu" ibaresinin ve avukatlık ortaklığı halinde de; ortaklık sözleşmesinde belirtilen ortaklığın adı ve unvanı yanında "avukatlık ortaklığı" ibaresinin de yer alması zorunludur.

(Değişik üçüncü fıkra:RG-7/9/2010-27695) Tabela, fiziki imkansızlık hallerinde bina cephelerine, büro balkonu ve pencerelerine asılabilir. Fiziki imkansızlık halleri dışında, büronun bulunduğu binanın giriş kapısının yanına, giriş holü veya koridoruna, büro giriş kapılarının yanına asılabilir.

Bina cephelerine, büro balkonu ve pencerelerine birden fazla tabela asılamaz, benzeri yazılar yazılamaz. Tabela yerine ışıklı pano kullanılamaz, tabela ışık verici donanımla süslenemez. Tabelada en çok iki renk kullanılabilir.

Avukatlık Tabelası Ölçüleri

Tabela (70 cm x 100 cm) boyutunu geçemez. Ancak birden fazla avukata ya da avukatlık ortaklığına ait tabelalar ile yüksek katlarda kullanılacak tabelalarda bu boyut (100 cm X 150 cm) ye kadar arttırılabilir.

 

Avukat Tabela tasarımı ve Avukat Cephe Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Hukuk Bürosu Tabela Fiyatları yaptırılacak olan tabelanın özelliklerine göre hesaplanmaktadır. Avukat Tabela Fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!