Kuyumcu Tabelası


KUYUMCU TABELASI

Kuyumcu Cephe Tabelası

Antalya kuyumcu tabelası hizmetlerimizde istenilen ebat ve ölçülerde tabela atolyemizde yapılmaktadır. Kuyumculuk sektöründe şık tabelalar müşterinin dikkatini çektiği için genelde ışıklı kutu harf tabelalardan yaptırılmaktadır.

Tabela aklınızın alabileceği en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en etkili ve öncelikli reklam aracıdır. Reklamın ilk keşfinden bu güne kadar bir çok değişim ve gelişim yaşamış bu sektörde bir çok farklı tabela çeşidi bulunmaktadır.

Tabelalar bilindiği gibi, sürekli dışarıda ve dış hava şartlarına maruz kalan çalışmalardır. Kapalı alanlarda kullanılacak veya dış hava şartlarına maruz kalmayacak olan çalışmalarda, daha hassas malzemeler kullanılabilir fakat dışarıda kullanılacak bir tabelada, kesinlikle çok dayanıklı malzemeler, boyalar ve tabela ürünleri tercih edilmelidir.


Kuyumcu Tabelaları hem ışıklı hem ışıksız yapılabilir.

Kuyumcu tabeları genellikle krom malzemelerden tercih edilir. Bunun en birincil sebebi mekanı şık ve alımlı hale getirmesinden kaynaklanmaktadır.
Lazer kesim ayna pleksiglas, dekota kabartma harfli, germe branda, polikarbon, pleksiglas, alucobant, sac, alüminyum gibi birçok malzeme ile de kuyumcu tabelası yapılabilnmektedir. Firmamız, kuyumcu müşterilerimizin ihtiyacına cevap verebilecek en uygun malzeme ve tasarımlarla hizmet vermektedir.

Daha fazlası için yapmış olduğumuz Kuyumcu Reklam Tabela örnekleri görsellerimizi inceleyebilir, aklınıza takılan konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuyumcu Tabela tasarımı ve Kuyumcu Cephe Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!