Paslanmaz Fileli Kutu Harf Tabela


FİLELİ KUTU HARF TABELA

Paslanmaz Fileli Kutu Harf Tabela Örnekleri

Fileli Kutu Harf Tabelalar normal kutu harflerden farklı olma nedeni harflerin etrafında çevrili olan kromlardır. Bu krom görüntü sayesinde harflerden yansımalar meydana gelir ve şık bir tabela görünümü elde edilir.

Fileli kutu harf; Bu kutu harf modelimizde malzeme olarak pleksi ve krom kullanılır yapımı aşaması ise şu şekilde gerçekleşmektedir; Paslanmaz krom ile yapılan kutu harf tabela tamamen el isçiliğine dayanır, tabela çeşitleri arasında en hoş görünüme sahip tabelalardan biridir. Krom dayanıklı ve temizlemesi kolay olmakla birlikte birlik de krom kutu harf imalatı da bir o kadar zordur. Lazer ile kesilen krom harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir.


Paslanmaz Fileli Kutu Harfler, Cephe tabelalarında sıklıkla kullanılır ve Cephe Tabelaları şirketinizin yüzüdür.

1

Işıklı Fileli Kutu Harf Tabelalar

Işıklı Fileli Kutu Harf Tabelalarda genelde cnc router oyma yapılan reklam bölümüne tersten plexiglass istenilen renkte uygulanarak imal edilir ve aydınlatması iç kontrüksiyona led aydınlatma tesisatı yapılarak sağlanır.

2

Işıksız Fileli Kutu Harf Tabelalar

Işıksız Fileli Kutu Harf Tabelalarda türlerde ise oyma yerine bu kes ister alüminyum zemine folyo ister cnc kesimli plexiglass yapıştırılarak ta yapılabilir.Paslanmaz Fileli Kutu Harf Tabelalar

Kutu harfler paslanmaz krom ön yüzünün ince kesilip araya pleksi konması ile ışıklı file harf seçeneği de mevcuttur ve içten led ışık ile aydınlatılan kutu file harfler hoş bir görüntü oluşturur.
Firma logo ve yazı karakterleri krom kutu harfler sayesinde istenilen ölçü ve renklerde üretimi mümkündür. Lazer kesim makineleri sayesinde çok zor gibi görünen logo ve karakterler hassas bir şekilde kesilerek deneyimli ustalarımız tarafından üretilmektedir.  Siz de tabelanızın daha orjinal ve dayanıklı olmasını istiyorsanız paslanmaz fileli krom kutu harfi tercih edebilirsiniz.

Fileli Kutu Harf Tabela Tasarımı ve Fileli Kutu Harf Tabela Tasarımı Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!