Krom Kutu Harf Tabela


KROM KUTU HARF TABELA

Krom Kutu Harf Tabela Örnekleri

Krom kutu harf yapımı başlandığında en gözde seçenek olan krom kutu harf, tamamen el işçiliği ile yapılan bir tabela üründür. Kutu harf,  paslanmaz krom malzeme kullanılarak yapılan ve kalitesini hem malzemesi hem de el işçiliği ile ön plana çıkaran uzun ömürlü ve şık bir tabela şeklidir. Paslanmaz malzemenin lazer kesim makinesinde istenilen ebat ve yazı karakterinde kesilmesi ile imal edilir.

Krom Kutu Harf Tabela

Krom; Gümüş gibi parlak, mavimsi beyaz, kolay kınlan sert bir maden olan krom havaya karşı çok dayanıklıdır, nemli havada bozulmaz, yani paslanmaz. Bu niteliğinden dolayı, paslanma olasılığı büyük olan madenlerden birçoğu ince bir krom tabakası ile kaplanır (kromlama). Krom doğada filizleri çok olan bir madendir, ilk defa Fransız kimyacısı Vauquelin tarafından 1797'de Sibirya’da bir kurşun filizi içinde bulunmuştur.

Krom, metallerin arasında dış etkenlere en dayanıklı ve paslanmaz bir malzemedir. Krom aynı zamanda sert ve yüzeyi ayna gibi parlak olduğundan bir çok dekor işinde de oldukça sık  kullanılır.

Paslanmaz Krom Kutu Harfler, Cephe tabelalarında genellikle tercih edilir. Cephe Tabelaları şirketinizin yüzüdür.

1

Işıklı Krom Kutu Harf Tabelalar

Işıklı Krom Kutu Harf Tabelalarda genelde cnc router oyma yapılan reklam bölümüne tersten plexiglass istenilen renkte uygulanarak imal edilir ve aydınlatması iç kontrüksiyona led aydınlatma tesisatı yapılarak sağlanır.

2

Işıksız Krom Kutu Harf Tabelalar

Işıksız Krom Kutu Harf Tabelalarda türlerde ise oyma yerine bu kes ister alüminyum zemine folyo ister cnc kesimli plexiglass yapıştırılarak ta yapılabilir.Paslanmaz Krom Kutu Harf Tabelalar

Firma logoları ve Firma İsimleri Krom Kutu Harfler sayesinde istenilen ölçü ve renklerde üretimi mümkündür. Lazer kesim makineleri sayesinde çok zor gibi görünen logo ve karakterler hassas bir şekilde kesilerek deneyimli ustalarımız tarafından üretilmektedir.  Siz de tabelanızın daha orjinal ve dayanıklı olmasını istiyorsanız krom kutu harfi tercih edebilirsiniz.

Krom Kutu Harf Tabela Tasarımı ve Krom Kutu Harf Tabela Tasarımı Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

 

 

   Hemen Teklif Al!