Pleksi Kutu Harf Tabela


PLEKSİ KUTU HARF TABELA

Pleksi Kutu Harf Tabela Örnekleri

Plexi glass ( pleksiglas )malzeme cam görünümü verdiğinden dolayı genelde iç mekanlarda kullanılır ama dış mekanlarda da tercih edilir. plexi glass ( pleksiglas )renk alternatifi fazla olan bir reklam ürünüdür. Bu malzemenin kesimi ve işçiliği paslanmaz ve alüminyum harflere istinaden daha kolaydır.
kullanıldığı alanlarda da çok şık bir görünüm meydana getirir.

Plexi glass ( pleksiglas ) Pleksi Kutu Harf yapımında harf boyutları yüksek olduğunda kullanacağınız plexi glassında kalınlığının yüksek olması gerekir. örneğin 30cm. yüksekliğindeki bir plexi glassın kalınlığı en az 3mm. olmalıdır ama 5mm. kullanılmasını nareks reklam olarak tavsiye ederiz.

Bu malzeme genelde ışıklı kutu harf yapımında kullanılır ve sonucu mükemmel denecek kadar etkileyici olur. Paslanmaz kutu harflerde yada alümyum kutu harflerde ışık direk yada endirek olarak kullanılıyordu çünkü malzeme kör yani ışık geçirgen bir malzeme değildi. Plexi glass’ ta ise durum çok farklı, plexi glass ( pleksiglas )malzeme ışık geçirgen bir reklam ürünü olduğundan içine döşenen ışık gece yandığında plexinin tüm yüzeylerinden belli olacaktır.

Pleksi Kutu Harfler, iş yerlerinde alın kısmında sıklıkla kullanılmaktadır.Pleksi Kutu Harf Tabelalar

Pleksiglas kutu harf, lazer kesim pleksiglas harflerin çevresine yine aynı malzemeden istenilen kalınlıkta bir duvar yapılarak hazırlanır.

İstenilen her boyutta üretimi mümkündür. derinliği nedeniyle pleksiglas kutu harfler led aydınlatmaya uygundur. İstenildiği takdirde kutu harflerinizi led aydınlatmalı olarak hazırlatabilirsiniz.

Pleksiglas kutu harflerin avantajları:
• Uygun fiyatlıdır.
• Pleksiglas harflerin derinliğini arttırarak 3 boyut  etkisini pekiştirir.
• Led aydınlatmalı ve arkadan aydınlatmalı tabelalar için en uygun üründür.
• İç mekan ve dış mekanda güvenle kullanılabilir.
• Hava şartlarına dayanıklıdır.

Pleksi Kutu Harf Tabela Tasarımı ve Pleksi Kutu Harf Tabela Tasarımı Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!