One Way Vision


ALÜMİNYUM KUTU HARF TABELA

One Way Vision ( Perforated Vinyl ), Delikli Folyo Nedir ?

One Way Vision (Delikli Folyo - Perforated Vinyl) malzeme yapışkanlı ve delikli folyodur. Bu malzeme PVC esaslıdır. Baskı yapılacak olan yüzeyi beyaz renkli olup, yapışkan yüzeyide siyah renklidir.

Yapışkan yüzeyinin siyah renkli olmasının sebebi, cama yapıştırılan One Way Vision (Delikli Folyo), odanın içerisinden bakıldığında dışarının, sanki One Way Vision (Delikli Folyo) yapıştırılmamış gibi görünmesini sağlamamaktır. Camın rengi siyah olarak bilinir ve bu sebepten One Way Vision (Delikli Folyo), folyo malzemenin yapışkanlı yüzeyi siyah renktedir. Camın rengi siyahtır dediğimizde birçok kişi şaşırmaktadır.


Bunun testini şu şekilde yapabilirsiniz. Camın üzerine siyah renkli bir kağıt yada folyo yapıştırın birde beyaz renkli bir folyo yapıştırın, geri çekilip baktığınızda beyaz folyonun daha net göründüğünü göreceksiniz, bu sebepten camların üzerine indirim yazıları hep açık renkler kullanılarak yapılır. Beyaz, Sarı, Yeşil, Mavi, Turuncu, Pembe v.b. One Way Vision (Delikli Folyo), malzemesi sadece cam ve cam gibi şeffaf olan yüzeylerde kullanılmak için üretilmiştir. Araç camları, Bina Camları, Şeffaf plexi glass v.s.

Bu malzemenin kalınlığı 0,15mm x 0,20mm arasında değişmektedir. İnceliği ve delikli olmasından dolayı montaj esnasında deforme olma ihtimaline karşın profesyonel bir ekibin bu işi yapmasını sağlayınız.One Way Vision (Delikli Folyo), Cephe Giydirme Ne Demek ?
Cephe Giydirme ve Cephe Kaplama olarak bilinen uygulama, One Way Vision (Delikli Folyo), malzemenin cam yüzeyli binanın camlarına kaplanmasıyla oluşur.

Cephe Giydirme - Cephe Kaplama (Bina Cephe Giydirme)si sadece One Way Vision (Delikli Folyo) malzeme ile değil, Mesh, Branda, Folyo gibi malzemeler kullanılarak yapılabilir. Bu malzemelerin uygulamasını profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Reklam sektörünün bir çok dalı olduğu gibi digital baskıda bu dallardan bir tanesidir. Tabelacı olarak bilinen ve tabela işleri yapan bir reklam atölyesi One Way Vision (Delikli Folyo), montajını hiç yapmadı ise yapamayacak ve sıkıntı yaşayacaktır.  Nareks tabelanın uzman personeli sayesinde sıkıntısız işleminizi yaptırabilirsiniz.

 

One Way Vision ( Delikli Folyo ), Cephe Giydirme İşleminden Önce Yapılması Gerekenler;
Cephe Giydirme - Cephe Kaplama ( Bina Giydirme ) işleminin başında yapılması planlanan cephenin resimleri çekilir, ölçüleri alınır ve bilgisayar üzerinde grafik tasarımı yapılıp cephe üstüne uygulanır sonrasında müşteriye onaylatıp baskı ve montaj aşamasına geçilerek işlem tamamlanır.

Delikli Folyo Cam Kaplama Tasarımı ve Cam Reklam Tasarımı Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

 

   Hemen Teklif Al!