Mesh Branda Baskı Antalya


DELİKLİ BRANDA DİJİTAL BASKI

Mesh (Delikli Branda) Baskı Örnekleri

Mesh branda aynı zamanda delikli branda olarak bilinmektedir. Mesh baskı (Delikli Branda) reklam alanında sıkça kullanılan malzeme türlerinden biridir.

 

Delikli Branda bir çok çeşitte ölçüleri bulunması ve eşit aralıklı delikleri sayesinde rüzgarlı havalarda açık alanlarda asılarak reklamınızı rahatça kullanabilirsiniz. Mesh baskı ile; İnşaat ve tadilat alanlarında çevre tedbiri olarak da kullanılabilir olması sayesinde hem koruma hem de dijital baskı yapılarak reklamda yapılabilmektedir. Her ebatta malzeme bulunması ve büyük ebatlarda baskı yapılabilmesi oldukça iyi bir avantajdır.Mesh Vinil Baskı

Nareks Antalya Reklam Firması olarak sizlere istediğiniz alanlarda kullanmak üzere ve üzerinde istediğiniz şekilde reklamınızın yer aldığı dijital olarak en iyi kalitede basılmış ürünlerin sahibi olabilirsiniz.
Hava sirkülasyonu sağladığı için Cephe Reklamlarında da fazlasıyla Delikli Branda kullanılır. Yıpranma oranı az olduğundan ucuz maliyetle uzun süre reklamınız sağlıklı bir şekilde reklamınız yer almış olur. Ayrıca son günlerde yaygınlaşan cam kaplı mekanlarda dışarıdan içerinin görünmesini engeller ve aynı zamanda reklam amaçlı olarak yine kullanılabilir.

Pazarlaması yapılan ürünün yada verilen hizmetin daha kalabalık insan gurubuna duyurulabilmesi için geçiş yoğunluğunun olduğu alanlarda bulunan binalara giydirme sureti ile uygulanan, dijital baskı yöntemi ile üzerine her türlü resim, slogan, yazı ve rakam basımına dolayısı ile paylaşılmasına izin veren bu malzeme son derece ekonomik Mesh Baskı Fiyatları ile tarafımızdan hizmetinize sunulmakta, istenilen ebatlarda üretim yapabilme şansı ile her beklentiye rahatça cevap vermektedir.

Nareks reklam olarak sizlere mesh baskı konusunda yardımcı olmaktayız. Aradığınız kalite ve hizmeti en iyi şekilde bulabileceğiniz firmamızda sadece iş yerimizde değil internet üzerinden de ürünleri inceleyebilir, isterseniz siparişinizi müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yapabilirsiniz.

Mesh Branda M2 Fiyatları, Mesh Vinil Özellikleri Ve Mesh Vinil Baskı Hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!