Araç Kaplama Antalya


ARAÇ KAPLAMA

Şirket Araç Kaplama Örnekleri

Şirket Araç Kaplamaları aracınızı; Güneş ışınları, hava kirliliği, asit yağmurları, kuş pisliği, ağaç reçinesi, taş izleri ve yıkama fırçaları gibi etkenler, boyada çizikler oluşmasına ve günden güne parlaklığın yok olup harelerin oluşmasına neden olur. Folyo kaplama tüm bu olumsuz koşullara karşı aracınızı korur fakat 2 yıl üzerinde folyo araç üzerinde kalmamalıdır, bu süreden daha fazla kalan folyolar ise aracınıza zarar vermeye başlayacaktır.

 

Firma araçlarınızın üzerine reklamınız olması amaçlı bölgesel Araç Kaplama Uygulaması yapabilirsiniz. Bu uygulamada firma logonuzun veya unvanınızın yanı sıra ürün resminizi, herhangi bir imajı yada sloganınızı v.b. gibi alternatifler bulunmaktadır.

Kamyonet Kasa Reklam Giydirme
Kamyonetlerin kasaları düz yüzey olması sebebiyle uygulanan görselin algılanması çok daha başarılıdır. Araçlar sürekli sevkiyat halinde olduğundan bu araçların kasaları da hızlı bir şekilde yıpranmaktadır. Bu sebeple firmanın kendi reklamını kaplaması hem prestij açısından (temiz görüntü) hem de reklam açısından önem kazanmaktadır.

   Hemen Teklif Al!