Vitrin Yazıları


VİTRİN YAZILARI TABELA

Cam Vitrin Yazı ve Görsel Çalışmalar

Cam vitrin yazı ve görsel çalışmalar; Vitrin cam yazısı ve görsel tasarım çalışmaları firmanıza çok faydası olur.

Cam Vitrin Yazıları ile düzenlediğiniz kampanya, ucuzluk, firma ismi, ürün ismi, gibi unsurlarda müşteri çekmek anlamında çok etkili olur. Başarılı ve ilgi çekici cam tasarımları firmanıza gelen müşterilerin artışına sebep olur. Vitrindeki yazıları dikkat çekici, firmanızın kimliğine uygun, fazla abartılı olmayan şekilde dizayn edilmesi etkileşimin artmasını sağlayacaktır.

Satış noktalarındaki marka ve ürün tanıtım vitrinleriniz için yapılan kurumsal bir çalışmadır. Ürün vitrinleri, markanızın ve belli hedefler beklediğiniz önemli ürünlerinizin, hitap ettiğiniz kitlelere ulaşmasında etkisi mükemmeldir. Nareks reklam her türlü folyo kesim uygulaması en kaliteli şekilde teslim edilmektedir. Uygulama talepleriniz de yine deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir.


Cam Folyo Yazıları Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle dış mekan görüntülerini fotoğrafları çekilir. Daha sonra bilgisayar ortamında talep edilen şekilde grafik çalışması yapılır. Extra olarak nareks reklam grafik ekibimiz vitrin çalışmalarınıza kendi bilgi, tecrübe ve becerisini katarak farklı çalışmalar yaparak müşteri onayına sunar.

Müşterimiz hazırlanan Cam Vitrin Yazı ve Görsel tasarımı onayladıktan sonra üretim aşamasına başlanır.

Tüm gözlerin sizi fark etmesini istiyorsanız, işyerinizde belli aralıklarla değişiklikler yapmalı ve bu değişikliklerle dikkatleri üzerinize çekmelisiniz.

Müşterinin sizi aradığı devirler bitti, siz onu bulacaksınız. Dikkat çekici ürünlerinizi, indirimlerinizi camınıza yazın herkes görsün.

Hassas folyo kesim (plotter)
Yer, duvar, cam grafikleri
Cam vitrin folyo uygulama
Folyo kesim & kaplama
Sanatsal folyo kesim
Reklam tanıtım yazıları
İndirim & kampanya yazıları
İkaz ve uyarı levhaları
Kumlu folyo kesim
Dijital baskılı folyo kesim
Sticker (etiket) baskı ve kesim
Fuar stand reklam uygulamaları

Cam Folyo Görsel ve Yazı hazırlığımız; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!