Isıklı Tabela Antalya

 

IŞIKLI TABELA ANTALYA

IŞIKLI TABELA ÇEŞİTLERİ

Işıklı tabela tanımı genel bir katagoridir. İçinde ışık kaynağı bulunan bu güne kadar yapılmış tüm tabela çeşitlerini kapsar. Ama ışıklı tabela denince en çok akla gelen çeşitleri pleksi ve polikarbon düz ışıklı tabelalardır. Bu tabelaların, içerisinde alüminyum veya demir profilden yapılma bir iskelet, bu iskelet etrafında da 12 cm'lik oluklu alüminyum profil bulunur.

Işıklı tabelada kullanılan ön tarafında ışıklandırma sistemi ile kullanılan yazı yada logoları her türlü ortamda rahatlıkla görüp okumak mümkün olur.
Genel olarak ışıklı tabela yapımlarında farklı ışık sistemi kullanarak yapılan tabela çeşididir. Özellikle ışıklı tabelada kullanılan ön tarafında ışıklandırma sistemi ile kullanılan yazı yada logoları her türlü ortamda rahatlıkla görüp okumak mümkün olur. Işıklı tabelaların hem ön yüzünde hem de arka yüzlerinde ışık sistemini geçiren pleksi, folyo veya vinil baskılar kullanılmaktadır. Çeşitli olarak totem, çatı, cephe, açık hava ve yol tabelasıtürlerinin genelinde ışık sistemi kullanılmaktadır.

Işıklı tabela’nın firmalara avantajları;

• Göz alıcı tasarımı ile müşterinin dikkatini çeker
• Firmaların marka bilinirliğini en iyi şekilde artıran tanıtım şeklidir.
• İyi tasarlanmış bir ışıklı tabelanın gerçekleştirdiği olumlu etki diğer reklam türleriyle kıyaslandığında daha fazladır.