Hemen Teklif Al!

Isıklı Tabela Antalya


IŞIKLI TABELA ÇEŞİTLERİ

Işıklı tabela çeşitleri; Işıklı kutu harf, Işıklı vinil Tabela, Işıklı Kompozit Oyma Tabela, Işıklı Vinil Germe Tabela, Işıklı Pleksi Tabela gibi bir çok kategoride tabela yapımında ışıklandırma kullanılarak tabela çeşitlerini çoğaltabiliriz. Kısaca Işıklı Tabelalar içinde ışık kaynağı bulunan tüm tabelaların genel bir tanımıdır.

Işıklı Tabela Çeşitlerinde aydınlatma olarak; Led Işıklı Tabelalar sıklıkla kullanılmaktadır.

Işıklı tabelada kullanılan ön tarafında ışıklandırma sistemi ile kullanılan yazı yada logoları her türlü ortamda rahatlıkla görüp okumak mümkün olur.
Genel olarak ışıklı tabela yapımlarında farklı ışık sistemi kullanarak yapılan tabela çeşididir. Özellikle ışıklı tabelada kullanılan ön tarafında ışıklandırma sistemi ile kullanılan yazı yada logoları her türlü ortamda rahatlıkla görüp okumak mümkün olur.

Işıklı tabelaların hem ön yüzünde hem de arka yüzlerinde ışık sistemini geçiren pleksi, folyo veya vinil baskılar kullanılmaktadır. Çeşitli olarak totem, çatı, cephe, açık hava ve yol tabelasıtürlerinin genelinde ışık sistemi kullanılmaktadır.


Işıklı tabela’nın firmalara avantajları;

• Göz alıcı tasarımı ile müşterinin dikkatini çeker
• Firmaların marka bilinirliğini en iyi şekilde artıran tanıtım şeklidir.
• İyi tasarlanmış bir ışıklı tabelanın gerçekleştirdiği olumlu etki diğer reklam türleriyle kıyaslandığında daha fazladır.

Işıklı tabela örnekleri için görsellerimizi inceleyebilir, aklınıza takılan konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal Işıklı Tabela tasarımı ve Işıklı Tabela Üretimi Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Bizi Arayın 0.242.338 03 06