Kumlu Folyo


Kumlama folyosu

Cam Kumlama Folyosu Örnekleri

Cam kumlama folyoları, adından da anlaşıldoğı üzere yapıştığı yüzeyde kumlu bir görüntü elde etmek için kullanılır. Bu kumlu folyo ile dekoratif uygulamalar yapıbileceği gibi düz uygulamalarda sıklıkla yapılmaktadır.

Kumlu Folyo Uygulaması; Pasaj içlerine, ofis, plaza, alışveriş merkezlerinde cam üzerine yapılan uygulamalardır. Kumlu folyo üzerine direk baskı yapılabildiği için içerideki alanı gizlemek ve doku desen sağlamak adına uygun bir seçimdir.

Cam Kumlama Folyosu kullanmadan önce yapıştırılacak olan yüzeyin temizliği çok önemlidir. Kusursuz bir uygulama istiyorsanız uygulama öncesi zemin temizliğinizi mutlaka yapınız.


Kumlama Folyoları

Buzlu cam görüntüsü elde etmekle birlikte şık bir görüntü almanızıda sağlar. Yani kısaca Kumlama Folyolarına Cam Dekor Folyosu diyebiliriz. Kumlama folyoları sıklıkla iç mekanlarda kullanılsada dış mekanlarda da tercih edildiğini görebilirsiniz.

 

Cam Kumlama Folyo Tasarımı ve Cam Kumlama Folyo Kesim Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!