Cephe Tabelası


CEPHE TABELASI

Cephe Tabelası

Cephe tabelası küçük ve orta ölçekli esnafın tercihi olmakla beraber, büyük holding binaları içinde çoğunlukla tercih edilen bir tabela türüdür.

Cephe tabela reklam çalışmalarında önemli olan, ürün kalitesi olmakla beraber, seçilmiş olan reklam çalışmasının kalitesini ve etkisini belirleyecektir, İhtiyacınız olan her türlü cephe tabelasını tasarlıyor üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. İşyerinize uygun olarak Alüminyum Dekupe Tabela, Germe Vinil Tabela, Pleski Tabela, Alüminyum Üzeri Kutu Harf Tabela, Pleksiglas Tabela, Krom Harf Tabela ve daha bir çok alternatif tabela uygulamalarıyla size hizmet veriyoruz.


Cephe tabelaları firmalarınızın yüzüdür. Cephe tabelalarına alın tabelasıda diyebiliriz. Cephe tabelası işyeri binalarının boş cepheleri, duvarları ve kapı üstleri reklam ile donatılmasıdır. İşyerleri müşterileri ilk önce işyeri cephesi ile karşılaşır bu nedenle dışarıya bakan ilk yüzünüz ne kadar kaliteli olursa müşteri üzerinde pozitif etkiye sahip olmanızıda sağlayacaktır.


Cephe Tabelaları hem ışıklı hem ışıksız yapılabilir.

Cephe tabelası her ölçekte firma için önemli bir getiri sağlar.
Lazer kesim ayna pleksiglas, dekota kabartma harfli, germe branda, polikarbon, pleksiglas, alucobant, sac, alüminyum, ahşap gibi birçok malzeme ile çalışmalar yapılabilir. Firmamız, müşterilerimizin ihtiyacına cevap verebilecek en uygun malzeme ve tasarımlarla hizmet vermektedir.

Cephe Tabela Reklam için en sık kullanılan tabelalar; Işıksız Vinil Germe Tabela, Işıksız Alüminyum Tabela, Alükor Harf Tabela, Kompozit tabela gibi örnekler verebiliriz. Daha fazlası için yapmış olduğumuz Reklam Tabela örnekleri görsellerimizi inceleyebilir, aklınıza takılan konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Cephe Tabela tasarımı ve Cephe Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!