Roll-Up | X-Banner Antalya


ROLL UP BANNER (ROLL BANNER) | X-BANNER

Roll-up Banner (Roll Banner) Örnekleri

Roll-up standlar görsel olarak display reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşididir.
Roll-up lar fuar organizasyon tanıtım sunum reklam işlerinizde özel bez çantası ile kolayca taşıyabileceğiniz reklam aracıdır. Roll Up Dijital baskı için tasarım yapılır.

Roll Up Banner’lar (roll banner), reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yeri olan reklam ürünüdür ve sektörde farklı isimler adı altında bilinmektedir. (pull-up, roll banner, roll up banner vb). Roll Up Banner (roll banner) kullanım kolaylığından dolayı en çok tercih edilen display stand ürünüdür.

Tasarım aşamasından sonra yapılan dijital baskı roll-up üzerine monte edilir. Roll-uplar farklı ölçülerde imalatı yapılmaktadır. Reklam malzemelerinde bilinen stantlardan rolluplar kolay kurulumu ve taşıma kolaylığı ile display stand reklam malzemesidir. Reklamlarınız, fonksiyonel roll up sistem ile reklam alanına tam entegre edilir. Kısa sürede kurlumu tamamlanarak gösterime hazır hale gelir. İsteğe göre kumaş, kağıt veya PVC üzerine uygulama yapılır.


Roll Up Banner (Roll Banner) Kullanım Yerleri

Roll Up Bannerlar’ı (roll banner) fuar alanlarında, mağazalarda, ofislerde vb. gibi yerlerde rahatlıkla kullanmak mümkündür. Roll Up Banner standlar en az yer kaplayan stand türüdür. Roll Up Banner’da (roll banner) görüntünün boyuna göre yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Roll Up Banner standlar’ı (roll banner) uzun süreli kullanıma uygundur. Roll Up Banner standlar’ın (roll banner) baskıları istenildiği zaman değiştirilebilmektedir.Roll Up Banner (Roll Banner) Özellikleri

Roll Up Banner’lar alüminyum kasadan üretilir. Roll Up Banner'lar (roll banner) yerli ve ithal olarak satılmaktadır. İthal Roll Up Banner’lar (roll banner) da kendi içlerinde farklı özelliklerine göre ayrım gösterirler.

Roll Up Bannerlar’ın (roll banner) tamamı alüminyum gövdeli, yan kapakları plastik, alt ayakları plastik olanları piyasada bulunmaktadır. Roll Up Bannerlar’ın üst aparatları da farklıdır. Roll Up Banner’ın (roll banner) sıkıştırma üst aparatı , yapıştırma üst aparatı ve boru içine geçme üst aparatı olan modelleri vardır. Roll Up Banner (roll banner) çantasının içerisinde baskıyı tutan alüminyum çubuklar bulunmaktadır . Roll Up Bannerlar’ın (roll banner) en çok tercih edilen ve kullanılanı ise, tamamı alüminyumdan mamul olan üstten sıkıştırmalı Roll Up Banner’dır. Oldukça hafif olan Roll Up Banner’lar her yere rahatlıkla taşınabilmesinden dolayı çok tercih edilmektedir. Roll Up Banner (roll banner) otomatik mekanizmasından dolayı, baskıyı kendiliğinden içerisine sarar. Roll Up Bannerlar’ın üzerine vinly baskı uygulaması yapılmaktadır.

 

Roll Up Banner (Roll Banner) Kullanım Şekli

Roll Up Banner (roll banner) standlar alüminyum gövde, alüminyum boru ve bez çantadan oluşmaktadır. Roll Up Bannerlar’ın taşıma çantaları siyah canvas kumaştır. Roll Up Banner standlar’ı (roll banner) ölçülerine göre yan yana kullanmanız mümkündür. Roll Up Banner stand’lar (roll banner) bir dakikadan az bir sürede kurulmaktadır. Roll Up Banner standlar’ın (roll banner) ağırlıkları 3 ile 5 kg arasında değişmektedir.
Roll Up Banner satandlar’ı (roll banner) kullanım sırasında baskıyı üst borudan çıkardıktan sonra hızla bırakırsanız roll up sarma mekanizmasında hasar meydana gelebilir. Roll Up Banner standlar’ı (roll banner) uzun ömürlü kullanmak için baskıyı içine sararken dikkat etmek gerekmektedir. ROLLUP (roll banner) baskı montajı tamamlanınca Roll Up Banner (roll banner) alt ayaklar açılır. Roll Up Banner (roll banner) alüminyum boru yerine monte edilerek Roll Up Banner (roll banner) üzerinde monte edilen baskı alüminyum boruya tutturulur.
Roll Up Banner (roll banner) stand’ın son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek çantasına konulur ve Roll Up Banner stand müşteriye teslim etmek üzere hazır hale getirilir. Roll Up Banner stand’lar (roll banner) ürünün müşteriye ulaşmasını en etkin ve hızlı şekilde sağlayan stantlardır. Roll Up Banner stant’lar (roll banner) ekonomik olmasından ve taşınma rahatlığından dolayı çok tercih edilmektedir.

Roll-up Banner (Roll Banner) Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!