Kompozit Oyma Tabela


KOMPOZİT OYMA TABELA

Antalya Kompozit Tabela

Kompozit oyma tabelalar en çok tercih edilen tabelalardandır. Kompozit tabelalar dayanıklığı olduğu gibi görsel olarak da çok iyi tabelalardır. Kurumsal firmaların sıklıkla tercih ettiği kompozit tabelalar; kompozit levhanın CNC'de işlenerek hazırlanması ile elde edilir.

 

Kompozit Oyma Tabelalarda, tabela aydınlatması müşteri tercihine göre Led veya Florasan ile yapılmaktadır. İstenilen ebatlarda kompozit tabela üretimi yapılmaktadır. Kompozit tabelaların imalat ve montajı konusunda deneyimli nareks tabela personelleri tarafından sorunsuz şekilde yapılmaktadır.

 

Kompozit oyma tabelalar; kompozit levhanın CNC ile oyularak, arkadan pleksi malzeminin yapıştırılması ile yapılabildiği gibi ön yüzde kalın dekupe pleksi harflerin kullanılmasıyla da imal edilebilir. Antalya'da kompozit oyma tabelalar için İhtiyaçlarınıza özel çözümler için bizimle iletişime geçin lütfen.Kompozit Oyma Tabelaları hem ışıklı hem ışıksız yapılabilir.

Antalya'da Kompozit Oyma Tabela yaptırmak isteyen müşterilerimizin ihtiyacına cevap verebilecek en uygun malzeme ve tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Kompozit Tabela ile ilgili aklınıza takılan konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal Kompozit Tabela tasarımı ve Kompozit Oyma Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!