Tekne Folyo Kesim


ALÜMİNYUM KUTU HARF TABELA

Tekne, Yacht ve Deniz Motorları sticker ile tabela örnekleri

Paslanmaz Yat Tabelası, Tekne Borda Yazıları, Bağlama Limanı Yazıları, İç Mekan Yönlendirme Levhaları, Paslanmaz ve Metal Etiket gibi yat ve gemi üstüne yapılabilir tüm reklam işlerinizi yapmaktayız.

Her türlü Fiber Tekne Stickerları, Ahşap Tekne Stickerleri, Motor Yacht Tabeları, Yelkenli, Tekne ve Yacht (yat) Folyo Yazı kaplama gibi isteklerinize yanıt verebilen profesyonel kadromuzla hizmet sunmaktayız.

Deniz araçları üzerine yazılan isimlerin folyo kesimleri, folyo kesim yapıştırma işlemleri ve tekne üzerine krom isimlikler, kutu harfler, özel tekne tabela talepleri tarafımızdan yapılmaktadır.

ÖZEL TEKNELERİN KAYDI, BELGELENDİRİLMESİ VE TEÇHİZAT DONATIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ
Özel teknelerin baş omuzluklarına tekne adı, kıç tarafta uygun bir yere de tekne adı ve kayıt limanı uzaktan okunabilecek şekilde yazılır. Teknelere verilecek isimler genel ahlaka ve adaba aykırı olamaz. Harflerin boyu 15 cm.den küçük olamaz. Harflerin rengi teknenin gövde renginden açıkça farklı olmalı, okunabilirlik sağlanmalıdır. El yazısı ve benzeri harfler kullanılamaz.


Tekne adı için bazı öneriler;

Telsiz çağrısında kolay dikkat çekebilmeli,
Fazla uzun olmamalı,
Rahat anlaşılır, boğuntulu ve karışık olmamalı,
Fonetik alfabe kodlamasına sık sık ihtiyaç duyurmamalı,
Teknenin kıç aynalığına sığmalı,
Kolay okunabilir yazı karakterleri kullanılmalı,
Abartılı, kibirli olmamalı; etik kurallara uygun olmalı,

Tekne Sticker ve Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!