Folyo Baskı


DİJİTAL BASKI FİRMALARI

Dijital Baskı Reklam

Matbaa tekniğinde kullanılan film, kalıp gibi unsurların ortadan kaldırılmasıyla dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın yada taranmış bir resmin bilgisayar yardımı ile uygun programlarda metin, grafik, çizim v.b. gibi görselin hazırlandıktan sonra dijital baskı  makinaları yardımıyla doğrudan baskı malzemeleri ( Vinil, Folyo, One Way Vision, Mesh, Canvas, Cast folyo …vs) üzerine basılması günümüzde Dijital Baskı Yapan Yerlerde, Dijital Baskılar sayesinde olmaktadır.

Alüminyum kutu harfler farklı yazı karakterleri ve ölçülerdeki tabelalar için tercih edilen şık harf türlerinden biridir. Şehrin mobilyaları diye de adlandırabileceğimiz bu tabela türünde yapabileceklerimiz sizin hayallerinizle sınırlıdır. Alüminyum kutu harf tabela türlerinde adından da belli olacağı gibi kullanılan ana malzeme alüminyumdur, alüminyum tabelada yapılacak boyuta göre kalınlıkları 1.5mm 2mm 2.5mm ve 3mm et kalınlıklarında üretim yapılmaktadır.


Alüminyum Kutu Harfler, Cephe tabelalarında kullanılır ve Cephe Tabelaları şirketinizin yüzüdür.

1

İç Mekan Dijital Baskı

İç mekan dijital baskı adından da anlaşılacağı üzeri güneşten ve kötü hava koşullarına maruz kalmayacak yerlerde kullanılır.

Kalite olarak dış mekan dijital baskıya göre daha kalitelidir.
Fotoğraf görüntüsünde baskılar elde edebilirsiniz. İç mekan Dijital baskı makineleri su bazlı oldukları için malzemelerinin üzerine laminasyon atılması gerekir atılmaz ise en ufak bir su damlasında akma yapabilir.
Mağazaların vitrin içi uygulamalarında, fast food veya restaurant gibi yerlerin ışıklı ve ışıksız panolarında , mağazaların iç dekorasyonlarında, fotoğraflarda, posterlerde kalite anlamında aklımıza gelebilecek her noktada kullanılır.alüminyum kutu harf tabelalarda
türlerde ise oyma yerine bu kes ister alüminyum zemine folyo ister cnc kesimli plexiglass yapıştırılarak ta yapılabilir.

 

2

Dış Mekan Dijital Baskı

Açık hava reklamcılığında kullanılan; reklam, tanıtım amaçlı büyük yada küçük afişler, bilboard,araç üstü giydirmeler v.b. gibi malzemelerin hazırlanmasında kullanılan baskı çeşididir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve dijital baskı makinelerinde kullanılan boya kalitesine göre yoğun güneşte ve kötü hava koşullarında dayanıklılık gösterir.

 

Dış Mekan Dijital Baskının Avantajları

En önemli özelliği Zorlu hava şartlarında dayanıklılık göstermesidir. Aynı zamanda tanıtımını yapmak istediğiniz bir ürünü veya görseli istediğiniz boyuta getirmenizi sağlar.

 

Dış Mekan Dijital Baskının Kullanım Alanları

Binaların dış cephelerinde,bilboard ve ışıklı raketlerde, üç boyutlu görsellerde, pankartlarda, araçlarda, ışıklı, ışıksız, çatı ve yönlendirme reklamlarında, mağaza cam vitrinlerinde, A’dan Z’ye aklımıza gelebilecek her sektörde.
Işıklı ve ışıksız alüminyum kutu harf tabela dışında alüminyum zemin cephe kaplamasında veya tabela zemin uzatmalarında da kullanılmaktadır.Reklam Dijital Baskı

a ) Branda Vinil Dijital Baskı
Işıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır;
Işıklı vinil ; Florasan tabanlı tabelalarda kullanılır.
Işıksız Vinil ; Afişlerde, tabelalarda ve dış mekan bina cephelerinde bilboard larda …vs kullanılır.
Branda Üzerine Baskı Fiyatları, Vinil Branda Baskı Fiyatları almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

b ) Folyo Dijital Baskı
Normal , Cast ve Şeffaf folyo olarak sıralaya biliriz. Normal folyolar tabelalarda ve cam vitrinlerde, cephelerde ve yönlendirmelerde kullanılır. Cast Folyolar girintisi ve çıkıntısı çok olan yerlerde ve özellikle araç kaplamalarında sıcak hava ile uygulanır üzerine özel laminasyon atıldığında daha uzun ömürlü olur. Şeffaf folyoya Dijital Baskı ters baskı olarak yapılır içerden yapıştırılır Stickerlarda kullanılır.

c ) Mesh Dijital Baskılı Vinil
Mesh Vinil delikli olması özelliği ile bina cephelerinde ve özellikle cephe tadilatlarında koruma görevi yerine getirirken üzerine yapılan dış mekan dijital baskı ile reklam amaçlıda kullanılabilen bir üründür. Vinilin delikli olma özelliği sayesinde hem rüzgara karsı dayanıklıdır hem de içerden bakıldığında dışarıyı görebiliriz.

Dijital Baskı Reklam Tasarımı ve Dijital Baskı Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!